Перші українські туристи прибули у Туреччину на відпочинок

1 липня турoпeрaтoр Coral Travel віднoвив пoльoтну прoгрaму і пeрший чaртeрний рeйс дo Турeччини сeзoну 2020 відбувся! Eмoції пeрeпoвнювaли туристів: рaдість від мoжливoсті знoву пoдoрoжувaти нa улюблeні курoрти, відчуття зaxищeнoсті і бeзпeки, нe дивлячись ні нa щo. Щaстя від усвідoмлeння, щo вимушeнa 4-x місячнa пaузa закінчилася.

Туреччина давно так не зустрічала гостей! В аеропорту Антальї туристів чекав теплий і привітний прийом приймаючої сторони ODEON Tours, яка вже отримала сертифікат безпечного обслуговування.

Відтепер відпочинок буде організований по-іншому, починаючи від правил в аеропорту і закінчуючи перебуванням в готелі. Кожному туристу важливо знати, що туристична галузь доклала всіх зусиль, щоб зробити відпочинок кожного гостя максимально безпечним і комфортним. Пріоритетом компанії Coral Travel було і залишається здоров'я і безпека кожного туриста.

Правила знаходження в аеропорту і літаку, трансфер і страховка — все продумано до дрібниць, щоб убезпечити кожного. Варто відзначити, що Туреччина перша представила світу концепцію «Безпечного Туризму», в якій продумані всі деталі відпочинку для туристів, що бажають відвідати Туреччину в період пандемії, враховані різні аспекти від транспортування до розміщення, заходи безпеки під час відпочинку, стан здоров'я обслуговуючого персоналу і відпочиваючих.

Туреччина готова до нового сезону за найвищими стандартами безпечного відпочинку: трансфери за новими правилами, дезінфекція автобусів, сертифікація готелів, які отримали дозвіл для прийому гостей в умовах COVID-19, зменшено завантаження транспорту.

Ми вже писали, що Coral Travel підготував найповніший на ринку пакет страхування, який включає лікування від COVID-19 у країні перебування. Якщо туристи оформили тур раніше, їм буде наданий оновлений поліс без доплат.  Ваши туристи можуть придбати додатковий страховий поліс від невиїзду, тоді вони будуть додатково захищені від фінансових втрат у випадку можливого захворювання на COVID-19 напередодні відпустки.

Coral Travel наразі пропонує туристам бронювання турів без попереднього внеску за цінами низького сезону, а умови відмови від туру також дуже привабливі.

На сайті  Coral Travel можно ознайомиться з актуальною інформацією про нові умови відпочинку та умови в'їзду в країни 

 

Інформацій відділ компанії Coral Travel:  +380 (44) 495 82 82

 

Надійний партнер надійний у всьому.

 

 

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.