Стань експертом з Сінгапуру та вигравай подорож до міста майбутнього

Прeдстaвництвo AВІAРEПС AГ від імeні Рaди з туризму Сінгaпуру прeзeнтує eксклюзивний інфoрмaційний прoeкт для прaцівників укрaїнськиx туристичниx кoмпaній – «Сінгaпур. Стaнь eкспeртoм із нaпрямку тa вигрaвaй пoдoрoж»!

Сінгaпур – цe місто майбутнього, що поєднує передові технології та кращий світовий досвід. Менш ніж за півстоліття він пройшов шлях від невеликого рибальського порту до однієї з найбільш розвинених економік планети. Культура і пам'ятки Сінгапуру – це приголомшливий мікс із традицій та менталітету чотирьох світових цивілізацій.

Місто здивує туристів шаленими розвагами та природньою красою: парки розваг, пригодницькі маршрути, усілякі варіанти для активних і спортивних, пишна зелень парків і садів із рідкісними видами рослин і тварин. Тож за куражем, екстримом, крутими відкриттями і неповторними емоціями відправляйте клієнтів у Сінгапур!

Проект буде корисний не лише фахівцям, які працюють із індивідуальними клієнтами, а й спеціалістам BTMICE-туризму: Сінгапур має в своєму розпорядженні найбільш якісні MICE-майданчики і величезний досвід організації подій самого різного рівня та програми підримки заходів, адже місто-держава багаторазово визнане кращим напрямком для бізнес-туризму.

Приймайте участь у проекті, щоб отримати доступ до корисної В2В інформації для організації подорожей для індивідуальних та корпоративних туристів, а також можливо саме ви виграєте один із чудових призів:

1 місце – подорож до Сінгапуру для двох на 5 днів/4 ночі. Включено: переліт, проживання, трансфер, дві екскурсії.

2 місце – ваучер на 1000 сінгапурських доларів на проживання в одному з готелів Сінгапуру.

3 місце – ваучер на 500 сінгапурських доларів на проживання в одному з готелів Сінгапуру.

Необхідні умови для того, щоб прийняти участь у розіграші призів:

1. Зареєструватися на порталі у період з 01.10.2020 по 15.11.2020.

2. Ознайомитися з інформацією про Сінгапур. 

3. Обрати один захід із календаря подій. 

4. Опублікувати один пост зі свого персонального профілю в Instagram, у якому написати чому ви мрієте відвідати цей захід у Сінгапурі та з ким із друзів (тегнути свого друга); поставити хештеги #VisitSingapore та #PassionMadePossible та додати фото Сінгапуру. Відкрити свій аккаунт для вільного перегляду. Надіслати лінк на публікацію на ел.адресу singapore@aviareps.com.ua  до 15.11.2020 та вказати у листі свій логін на порталі проекту.

5.Успішно пройти тестування знань у період з 16.11.2020 по 29.11.2020. Лінк для тестування знань буде надісланий 16.11.2020 лише тим учасникам проекту, які виконають усі умови.

 

Приємного навчання!

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.