Масштабні зміни деревообробного ринку в Україні позитивно вплинули загалом на галузь. Багато змін переформатували ринок цілком, що дозволило створити прозорий, ефективний, ліквідний і зрозумілий всім ринок. Наразі торги деревом проходять на спеціальних біржах, і однією з них є Українська енергетична біржа. З її допомогою продавці знаходять покупців і навпаки, до того ж гарантується чесність та відкрита конкуренція.
Причини зміни ринку
Поява нових принципів торгів є вимушеним заходом, до того ж, про це говорили давно. Ринок працював на принципах корупції та домовленостей, коли не було можливості прозоро купити деревину, коли доводилося платити хабарі та відкати, а це суттєво збільшувало вартість. Галузь за фактом працювала, але відрахування до бюджету були мінімальними.
Біржові аукціони прозорі та ліквідні, тут висока конкуренція та гарантія сплати податків. Крім того, збирається реальна статистика продажів і тут https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-dubovu-derevinu-na-litsenzovanij-tovarnij-birzhi-ueb/ надалі можна проаналізувати індекси або середньостатистичні ціни. Такий варіант створення ринку відрізнявся найкращими можливостями для розвитку галузі, що в результаті було реалізовано на 100%.
Переваги деревини дуба
Серед ключових плюсів цього дерева слід виділити кілька фактів:
- висока зносостійкість;
- захист від гниття;
- практичність та міцність;
- цілющі властивості;
- простота у догляді;
- надійність під час використання кріплень.
Незважаючи на складний для економіки час торги деревиною все одно продовжують бути актуальними, адже галузь потребує цього матеріалу. Крім того, не потрібно нікуди їхати і щось вибирати, адже необхідно мати тільки комп’ютер або ноутбук з підключеним інтернетом.
Справедливі умови та ціна
Продавці сплачуватимуть справедливу вартість за деревину. Вона створюється на основі попиту та пропозицій. Додатково про це можна прочитати тут за посиланням, де є індекси, статистичні показники та середня вартість, залежно від дати торгів. Замовники отримують деревину своєчасно та підписують договір, який і регулюватиме усі відносини.
Відсоток виконаних договорів суттєво зріс. За потреби фахівці з юридичної підтримки готові надати будь-яку допомогу щодо взаємодії продавця та покупця. Це підвищує рівень довіри та стабілізує відносини на ринку. Тепер можна довіряти всім і кожному, бути впевненим у захисті та відповідності законодавства.
Як брати участь у торгах?
Насамперед потрібно пройти реєстраційні процедури, після чого проаналізувати набір доступних аукціонів та зробити вибірку. Торги починаються на певну дату і потрібно залишити заявку, після чого сплатити гарантійний внесок. Він повертається, якщо потенційному покупцю не вдалось перемогти в аукціоні.
Рекомендується підписатися на розсилки новин та календар торгів. За допомогою такого підходу можна своєчасно дізнаватися про початок торгів, а також зміни у законодавстві та на ринку зокрема.