Зимова відпустка в Карпатах

Якщо довгоочікувана відпустка випала взимку чи пізньої осені, то потрібно тільки радіти. Бо є місце, куди обов’язково треба потрапити взимку. Це українські Карпати, які гостинно приймають туристів у будь-яку пору року.

Тижневі тури

Зимова відпустка в Карпатах

Всього сім днів, а стільки вражень і фотографій! Відпочинок в Карпатах — це незабутнє свято для дітей і дорослих. Сюди можна їхати родиною або веселою молодіжною компанією. Разом з тим це ідеальний варіант для весільної подорожі чи відпочинку для пари, яка святкує ювілей. Мережа туристичних комплексів «Відпочинок 365» пропонує туристам тижневі тури з послугою «все включено». У вартість подорожі входить:

  • харчування (різноманітні сніданки, обіди, комплект для пікніку чи сухий пайок під час екскурсій та гірських прогулянок);
  • екскурсії, цікаві подорожі по гірських стежинах;
  • розважально-пізнавальна програма;
  • вечірні зустрічі та музика, шоу-програми;
  • гірські сходження або подорож до полонини зі святковим столом;
  • трансфери с місця прибуття (вокзалів у Тернополі, Івано-Франківську);
  • заняття з верхової їзди.

За відгуками клієнтів компанія «Відпочинок 365» визнана незаперечним лідером з організації турів за системою «все включено».

Новорічні свята у Карпатах

Якщо в дитинстві людина вірила в Діда Мороза, то в Карпатах на свята вона обов’язково його зустріне. Це буде незабутня різдвяна казка з величною прикрашеною ялинкою, спуском з великої гірки та теплими затишними вечорами у колі друзів. Якщо зустріти новий рік серед казкової природи гір, у комфортному готелі, то майбутнє точно буде яскравим та успішним. Засніжені схили запрошують всіх покататися на лижах. До послуг гостей – безкоштовний лижний інвентар.

Екскурсія в минуле

Тим, хто цікавиться народними звичаями та давніми обрядами, треба приїхати у Карпати. На схилах гір ховаються маленькі села, в яких живе дух старовини. На новорічні свята тут лунають старовинні колядки, до столу подають гуцульські страви, рецепти яких у спадок передаються від покоління до покоління.

Найкращі курорти для лижників

Активний відпочинок – це в Карпатах. Тут можна навчитися кататися на лижах та санках. Безкоштовні міні-заняття проведуть досвідчені тренери. А тим, хто вже має базову підготовку, сподобаються траси з різним рівнем складності. Навіть якщо цьогорічна зима не порадує рясним снігом, проблеми не буде. На трасах передбачене штучне засніження.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.