В SkyUp! рассказали как формировали цену билетов

Мы в Telegram!   Пoдписывaйтeсь нa кaнaл и пoлучaйтe нoвoсти турбизa свeжими!

 

 

Щoб змeншити кількість припущeнь і мaніпуляцій, xoчeмo рoзпoвісти, як ми фoрмувaли ціни нa спeціaльні рeйси для пoвeрнeння укрaїнців з-зa кoрдoну.

Всі спeцрeйси, які викoнaє SkyUp, мoжнa умoвнo пoділити нa 4 групи:

 • рeйси тривaлістю дo 2-х годин;
 • тривалістю до 3-х годин;
 • тривалістю до 4-х годин;
 • тривалістю понад 4 години.
 • Середній розмір витрат компанії на один круговий рейс (round trip) — стартує від 20 000 євро.

  Тепер детальніше про те, як формувалася ціна на авіаквитки за різними напрямками.

  Що ми враховували:

  • Аеропортові збори та податки — вони відрізняються в залежності від пункту призначення. Приміром, у Франкфурті це 60,6 доларів США, у Мюнхені — 49 доларів, у Тбілісі – 30,9 доларів США;
  • Вартість пального, необхідного для здійснення кругового рейсу
  • Обслуговування пасажирів в аеропортах та літака хендлінговою компанією.

  Якщо ми візьмемо визначену вартість авіаквитка, віднімемо розмір аеропортового збору, податки та послуги хендлінгу, помножимо цю цифру на кількість пасажирів рейсу, то вийдемо на чисту собівартість кругового рейсу.

  Компанія не заробляє на спецрейсах. SkyUp не виконує їх власним коштом, але ще раз підкреслюємо — не заробляє на цьому.

  Ми співпрацюємо з державою — надаємо наші літаки, рейси виконують наші екіпажі, роботу яких компанія оплачує самостійно. Пасажири сплачують тільки за організацію перельоту.

  Детальніше на деякі питання:

  • Що таке єдиний пільговий тариф на спецрейси?

  Для всіх пасажирів кожного рейсу встановлюється єдина ціна на квиток з урахуванням одиниці зареєстрованого багажу вагою до 23 кг.

  • Чому ми називаємо тариф пільговим?

  Вартість квитків встановлена за найнижчим тарифом, який авіакомпанія може застосувати, аби відшкодувати витрати на виконання рейсів. Для деяких рейсів ми навіть не покриваємо собівартість.

  • Чому ціни на спецрейси некоректно порівнювати з цінами на квитки за регулярними лоукост-рейсами?

  За звичайних умов ціни на квитки формуються зовсім за іншою моделлю. На формування вартості квитка впливають популярність та завантаженість маршруту, наявність конкурентів та їхня цінова політика, дні вильоту та тривалість перебування за кордоном, якщо квитки бронюються одразу туди й назад. Крім того, кожна авіакомпанія для кожного рейсу застосовує тарифну сітку — і якщо перші 10 квитків можуть коштувати 20 євро, то останні 10 вже будуть продаватися за ціною, можливо, й у десять разів більшою. На зростання ціни впливає й час до дати вильоту.

  • Навіщо уряд тоді виділив кошти на повернення українців з-за кордону і скільки отримає SkyUp Airlines?

  На засіданні Уряду 18.03.2020 Міністр інфраструктури озвучив пропозицію виділити з резервного фонду бюджету суму, еквівалентну 4 161 750 доларів США, необхідну, за підрахунками Мінінфраструктури, для здійснення заходів з евакуації громадян України шляхом перевезення пасажирів авіаційним транспортом на нерегулярній основі.

  На момент публікації цього поста SkyUp Airlines не отримувала інформації ні щодо погодження виділення асигнувань із резервного фонду бюджету, ні щодо надання компанії коштів із зазначенням конкретних сум на здійснення спецрейсів для повернення українців з-за кордону.

  Джерело

   

   

   

   

  В ПОМОЩЬ ТУРАГЕНТУ: для всех турпрофи — профессиональный и качественный сервис поддержки профилей туркомпаний в соцсетях Мастерlike! оставляйте заявку и наша команда сделает вашу страничку красивой!

   

   

   

  Комментирование и размещение ссылок запрещено.

  Комментарии закрыты.